O NÁS

E-shop PERISCOP.cz funguje od roku 2010 a za tu dobu se poněkud změnil jeho vzhled i sortiment prodávaného zboží.
Značný úspěch mělo ruční nářadí Seymour dovážené z USA, neboť se jednalo o nejkvalitnějším zboží s největšími zárukami poskytovanými výrobcem na našem trhu. Bohužel se dovozce rozhodl ve své činnosti nepokračovat. Dodnes nám píší spokojení zákazníci, kdy s prodejem nářadí opět začneme.

Současná nabídka se soustřeďuje na vybavení koupelen, částečně i kuchyní, nabízíme i některé zajímavé výrobky pro úpravu vody a odstranění problémů s tvrdou vodou v bytových domech i jednotlivých domácnostech, úprava pitné vody apod. Zajímají nás úspory a ekologie. Dle přání zákazníka provádíme instalaci a servis po celém území republiky.

V současné době rozšiřujeme nabídku o matrace, přistýlky, posdekáky apod. Ty se příliš nehodí mezi koupelnové vybavení a tak vznikla subdoména dr.periscop.cz. Zjistili jsme, že na trhu je mnoho prodejců a výrobců, ale jen malé procento z nich nešidí zákazníky na materiálech a tedy i ceně. Naší filosofií je prodej zboží pouze z velmi kvalitních materiálů tak, aby výrobek ani za rok neztratil nic na svých užitných vlastnostech.

PROVOZOVATEL E-SHOPU

Ing. Martin Šoltys, se sídlem Horní Holetín 34, 539 71 Holetín, IČ: 63710188, ms@periscop.cz
Webmaster: webmaster@periscop.cz , 603825625

Provozní doba: Po - Pá 8,00 - 16,30